fbpx

O Nas

HISTORIA SERWISU „U IGORA”

Serwis rowerowy u Igora swój początek miał w Sopocie przy alejce nadmorskiej między wejściami na plaże nr 31 i 32. Obiektem serwisu był niebieski namiot o wymiarach 3×6 m. W kwietniu 2014r. przyjęliśmy pierwszych klientów. Zaledwie miesiąc później wzbogaciliśmy ofertę o możliwość wypożyczenia rowerów. W serwisie początkowo wykonywaliśmy podstawowe usługi serwisowe, ale w związku z zainteresowaniem klientów szybko poszerzaliśmy zakres usług oraz zaczęliśmy podpisywać pierwsze umowy z krajowymi dostawcami części rowerowych.  Świadczyliśmy dla Państwa usługi przez cały sezon letni, aż do połowy września 2014r.

 

Kolejne otwarcie mieliśmy w tym samym miejscu rok później, a mianowicie na majówkę 2015r. Namiot poszedł w odstawkę, a serwis zbudowaliśmy z płyt wiórowych MFP. Dzięki temu zwiększyliśmy bezpieczeństwo i mogliśmy wyposażyć się w lepsze narzędzia, większy asortyment części i akcesoriów. Powiększyliśmy również ilość rowerów do wypożyczalni. Posiadaliśmy już paręnaście rowerów, foteliki dla dzieci oraz przyczepkę. Tak byliśmy otwarci dla klientów do końca sierpnia 2015r.

 

Następny sezon (2016) również zaczęliśmy majówką. Serwis powiększyliśmy do 28m2. Z dostępnym asortymentem byliśmy już w stanie usunąć 99% usterek w rowerach klientów. W lipcu w związku z przebudową terenu , na którym wydzierżawialiśmy działkę musieliśmy opuścić ten teren i już 16 sierpnia otworzyliśmy całoroczny serwis rowerowy w Gdańsku-Przymorze przy ul.Obrońców Wybrzeża 2. Był to dla nas ogromny i ryzykowny krok na przód, ale wierzyliśmy w swoje możliwości.

 

Szybko dodaliśmy do naszych usług serwisowanie nart oraz snowboardów. Tutaj doświadczenie posiadaliśmy ze wcześniejszych miejsc pracy jak również z zimowej pasji do jazdy na nartach.

Od 2 stycznia 2019 jesteśmy dostępni dla klientów w nowym przestronnym lokalu przy ul. Droszyńskiego 15 w Gdańsku. 3 stanowiskowy serwis rowerowy, sala sprzedaży rowerów Whyte.

Dzisiaj oferujemy pełny zakres usług serwisu rowerowego. Cały czas zwiększamy asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dystrybutorami oraz hurtowniami. Nie stoimy w miejscu, ale codziennie się rozwijamy, a to wszystko dla naszych klientów.

FOTOHISTORIA SERWISU „U IGORA”

GWARANCJA SERWISOWA

Na wykonane usługi dajemy gwarancję.  Niekiedy jest tak, że nie mamy możliwości sprawdzenia „w terenie” jak działa rower po wykonanej usłudze. Na stojaku w serwisie wszystko może działać poprawnie, a pod obciążeniem rowerzysty nie do końca. Jeżeli po wykonanej usłudze, dalej coś działa niepoprawnie, przyjdź do nas ponownie jak najszybciej po odebraniu roweru, a my postaramy się poprawić usługę w trybie pilnym. Chcemy by obie strony były zadowolone z wykonanych usług, kontynuując dalszą współpracę.

RZETELNA OBSŁUGA

Od początku główną ideą prowadzenia serwisu była rzetelność i uczciwość. Wychodzimy z założenia, że jeżeli spełni się te dwa warunki, klient będzie zadowolony. Nie naciągamy klientów na niepotrzebne koszta związane z wymianą czy regulacjami. Wykonujemy tylko te usługi, które są potrzebne w danym rowerze, chyba, ze klient zażyczył sobie konkretnych usług. Jeżeli za coś pobraliśmy pieniądze – na pewno zostało to wykonane – takie mamy zasady. Dzięki temu możemy serwisować rowery z czystym sumieniem i zadowoleniem, że klienci nam zaufali.

DOŚWIADCZENIE

Od otwarcia serwisu w 2014 roku zdobywamy coraz większe doświadczenie w serwisowaniu rowerów. Dzięki czemu możemy szybko zdiagnozować usterkę i szybko ją naprawić. Wcześniej pracowaliśmy w innych serwisach i stamtąd też wynieśliśmy wiele nauki. Również nasza prywatna pasja do rowerów pozwala doradzać klientom w zakupie, doboru części czy konserwacji roweru. Człowiek się uczy całe życie, a my codziennie jesteśmy mądrzejsi o nowe doświadczenia.

DĄŻENIE DO PROFESJONALIZMU

Dzięki zaufaniu klientów, możemy stale się rozwijać i inwestować w wyposażenie naszego serwisu. Jeszcze parę lat temu pracowaliśmy przy użyciu najprostszych narzędzi, ale z każdym rokiem wymienialiśmy je na coraz lepsze. Dzisiaj większość naszego sprzętu to profesjonalne narzędzia serwisowe renomowanych marek. Jednak w związku z rozwojem branży rowerowej, stale musimy gonić nowości. Wierzymy jednak, że dzięki zadowoleniu klientów i tym samym zwiększeniu popytu na nasze usługi, za parę lat będziemy mogli napisać, że jesteśmy w pełni profesjonalnym serwisem.

Przyprowadź rower na serwis

Przyjdź bez zapowiedzi w godzinach otwarcia lub umów się wcześniej na wizytę telefonicznie.

Wypełniamy zlecenie

Wspólnie z Tobą ustalamy jakie usługi wykonać w rowerze. Wypełniamy kwit przyjęcia, ustalając wstępną kwotę oraz datę odbioru. Dostajesz również potwierdzenie pozostawienia roweru w serwisie.

Wykonujemy prace serwisowe

Jeżeli w trakcie serwisowania pojawią się dodatkowe pytania lub sugestie odnośnie usług lub cena znacząco będzie odbiegać od ustalonej, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Odbierz rower i ciesz się jazdą

Przy odbiorze pokaż kwit który dostałeś wcześniej. Wydamy ci rower, powiemy i pokażemy jakie usługi zostały wykonane, po zapłacie dostaniesz paragon lub na życzenie fakturę VAT. Następnie ciesz się jazdą sprawnym rowerem i pamiętaj o gwarancji jaką udzielamy na wykonywane usługi.

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami !